Industrija

Prodaja IMT 2. aprila

Premijerka Ana Brnabić najavila je da će u ponedeljak, 2. aprila, biti održana prodaja firme IMT, podsetivši da je za nju zainteresovan indijski investitor koji ima nameru da pokrene proizvodnju.

"Biće to od velikog značaja za Srbiju, kao što je od strateškog značaja pronalaženje strateškog partnera za RTB Bor - investiciju od 330 miliona dolara. Nadam se da ćemo to završiti do kraja godine", rekla je Brnabić u Skupštini Srbije.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!