Javno nadmetanje za privatizaciju "Magnohroma" zakazano je za sredu, 21. mart, a premijerka kaže da ima nekoliko kompanija koje su preuzele dokumentaciju.
“Očekujem ne samo da ćemo postići dobru cenu, što za sada nije najvažnija stvar, već da će "Magnohrom" ili neki njegovi delovi otići u ruke kompanije koja želi tamo da pokrene proizvodnju i otvori radna mesta”, rekla je Brnabić.
Ona je dodala da sa posebnom pažnjom prati prodaju te kompanije, kao i još nekoliko bivših industrijskih giganata, od kojih zavise radna mesta i ekonomski razvoj na lokalu.
“Nadam se dobrim vestima za "Magnohrom" u narednih desetak dana, dve nedelje”, rekla je Brnabićeva.
